Корзина
Товаров нет

Що таке паракорд (paracord).

Паракорд 550 – незамінна річ у повсякденному житті!

Часто нам доводиться стикатися з непередбачуваними обставинами – чи це зламаний двигун чи ще гірше – зламана кінцівка. Приємного мало, але в житті треби бути готовими до всього. На секунду уявіть, що попали до подібної ситуації (а забубонні тричі постукайте по дереву). Що вам знадобиться для вихіду зі становища? Міцний трос насамперед. Для буксирування машини до найближчої СТО. Для накладання надійної шини постраждалому. Список экстренних ситуацій можна продовжувати нескінченно, а разом з тим перераховувати функції паракорда: будівництво укриття, виготовлення плотів та нош, джгут для зупинення кровотечі і навіть зубна нитка (як би странно це не звучало)  – універсальность використання вражає!

структура паракордаПричиною такої багатофункциональності є особлива будова троса. Він складається з оболонки (плетіння нейлонових ниток) та осердя, іменованого в амеріканській армії «потрохами». Осердя – це внутрішній трос, сплетений з одинарних канатиків. Саме він використовується під час рішень таких делікатних завдань, як чистка зубів чи пришивання гудзика. Внутрішні нитки легко розшаровуються і досить тонкі, тоді як паракорд у своєму цілісному вигляді відрізняється високим рівнем міцності! Кінці троса часто оплавляють, щоб він не розплевся.

Класичний паракорд (paracord type III, 550), який ви зможете знайти на сайті магазину "XCORD.COM.UA" (http://xcord.com.ua/parakord ),  має наступні властивості: 32 переплетених волокна в оболонці, 7 жил в осерді (кожна складається з 3 скручених волокон).  Цей вид паракорду відносится до типу ІІІ. Середня вага 1 метра – 6.61 гр – зайвий доказ того, що трос надзвичайно легкий у носінні, а значить і у використанні. Стандартний моток в 30 метрів буде важить приблизно 200 гр. Мінімальне зусилля на розрив паракорду ІІІ складає 250 кг (550 фунтів), а мінімальне розтягування – 30%.

Читайте далі статтю "Використання паракорда" - http://xcord.com.ua/articles/ispolzovanie_parakorda 

паракорд paracord купить

Дата публикации: 06.10.2015

Изделия из паракорда

Наверх